• Jak poznawaliśmy mitologię grecką w klasie 5b?

          •    Pierwszym krokiem do zaangażowania uczniów w naukę były projekty. Prace przedstawiające bogów greckich wciąż są wyeksponowane w holu głównym. Każdy wykazał się tym, w czym jest najlepszy w takich zadaniach: umiejętnością selekcji informacji, rozmieszczenia treści na kartce, kreatywnością, dokładnością lub tworzenia rysunku. 

               Jeśli byliśmy w Grecji, to na lekcjach języka polskiego i godziny wychowawczej nie mogło zabraknąć retoryki - nauki powstałej właśnie w starożytnej Grecji. Wykorzystaliśmy różne tematy do nauki dyskutowania, czyli wyrażania swojego zdania w odpowiedni sposób, argumentowania i komunikacji słownej. Zespół klasowy zrobił ogromne postępy! Zaczęliśmy nieśmiało od tematów aktualnych, a nasz cykl dyskusyjny skończyliśmy „Sądem nad Syzyfem”. 

               Zwieńczeniem klasowych lekcji mitologicznych była „Uczta na Olimpie”, czyli klasowy wieczorek tematyczny. Do sali przybyli bogowie greccy: Zeus, Posejdon, Hera, Demeter, Hermes, Apollon, Atena, Artemida, Hefajstos i inni. Warunkiem dostania się na ucztę był co najmniej jeden boski element: strój lub atrybut. Najpierw uczniowie musieli przejść przez labirynt, w którym Minotaur stał się na chwilę niewidzialny. Zasady były proste: cztery grupy, cztery zadania, zakaz mijania się na ścieżkach (ryzyko wpadnięcia do Tartaru!). Wykonanie wszystkich zadań i współpraca między grupami z mijaniem się = pokonanie Minotaura. Zadanie wypełniły wszystkie grupy! Dodatkowo uczniowie wykazali się dużą wiedzą omówionych mitów, poznali język grecki (zadanie: napisz nazwę swojej grupy używając liter greckich) oraz dowiedzieli się jak rozszyfrować wiadomość używając szyfru Juliusza Cezara. Brawo! Dziękujemy dziewczynom z klasy za stworzenie doskonałego labiryntu Dedala na szkolnym boisku. W sali uczniowie kosztowali boskiego nektaru i ambrozji, przy dźwiękach muzyki greckiej. To dało im nie tylko nieśmiertelność na jakiś czas, ale również siłę równą Syzyfowi. Następnie zagrali w Mitologiczne Taboo. Jak wytłumaczyć co to jest Hades, gdy wszystkie słowa, które chcemy użyć są zakazane? To było nie lada zadanie. 

              Następnie Tosia z Mają zrobiły skrzydła Dedala i każdy mógł poczuć się jak mityczny wynalazca. Tablica ze skrzydłami jest przy naszej sali. Zapraszamy do zrobienia sobie zdjęcia. 

              Mitologia grecka zatrzymała się w umysłach uczniów na dość długo i wszyscy z niecierpliwością czekają odkrywania kolejnych mitów w przyszłym roku. 

             

            Agnieszka Krok

          • Na pomoc płazom

          • Każdego roku Ośrodek Edukacji Przyrodniczej Białowieskiego Parku Narodowego organizuje Wiosenną Akcję Pomocy Płazom Puszczy Białowieskiej. Jej celem jest ochrona płazów żyjących w dolinie Narewki. Droga wybudowana przez człowieka przecięła szlak wiosennej migracji płazów do miejsc rozrodu. Płazy giną pod kołami samochodów. Ważne jest uratowanie chociaż części zwierząt.

            21 kwietnia klasy IIIb i IIIc wzięły udział w wiosennej Akcji Pomocy Płazom, której towarzyszyły zajęcia edukacyjne. Prowadziła je pracowniczka Ośrodka Edukacji Przyrodniczej BPN. Celem zajęć było przybliżenie uczestnikom wiedzy o płazach, przekonanie ich, że „żaba" wcale nie jest straszna.

             

            Monika Lewczuk

            Julita Tokajuk

          • Warsztaty busłowych łap

          • W kwietniu uczniowie klas IIc, IIIb i IIIc wzięły udział w warsztatach pieczenia busłowych łap, które odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kleszczelach. Pierwszym punktem zajęć była pogadanka z uczniami na temat tradycji wypieku tego specjału, jak również rozmowa na temat bociana, który jest nierozerwalnie związany z tą tradycją.

            Po części teoretycznej uczniowie wyrabiali ciasto, formowali busłowe łapy i wypiekali je. W oczekiwaniu na pyszne i pachnące smakołyki uczniowie zagrali w specjalnie przygotowaną do tej okazji grę planszową, doskonaląc umiejętność współdziałania w grupie.

            Wspólne delektowanie się smakiem i zapachem pysznych busłowych łap na zakończenie zajęć było najlepszą nagrodą za wysiłek i starania włożone w ich przygotowanie. Nikt nie wrócił do szkoły z pustym brzuszkiem. A pełnemu brzuszkowi towarzyszył szeroki uśmiech na twarzy uczniów.

            Dorota Siomko

            Julita Tokajuk

            Monika Lewczuk

          • Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

          •             Dnia 28.04.2022 r o godzinie 9.00 w Zespole Szkół Zawodowych                   w Hajnówce , ul. 3 Maja 25  odbył się Powiatowy Etap XLIII Edycji Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym . Szkołę Podstawową nr 4 w Hajnówce reprezentował zespół składający się z trzyosobowej drużyny :

            Wiktoria Denisiuk kl. VII d ;

            Mikołaj Bugwin kl. VI a ;

            Andrzej Michalczuk kl. VI a ;

            Opiekunem drużyny był nauczyciel techniki : Aleksy Oniszczuk - Ochrymiuk .

                     Uczniowie rozwiązywali zadania teoretyczne dotyczące przepisów ruchu drogowego .Następnie odpowiadali na pytania związane z zasadami udzielania pierwszej pomocy . Kolejnym etapem konkursu był przejazd rowerem po torze sprawnościowym  , gdzie uczniowie mogli zademonstrować swoje umiejętności praktyczne jazdy na rowerze .

                     Na trzynaście zaproszonych szkół podstawowych uczniowie naszej szkoły zajęli szóste miejsce . Laureaci konkursu , a także wszyscy uczestnicy , otrzymali dyplomy i okolicznościowe upominki .

                                                                      Opracował : Aleksy Oniszczuk-Ochrymiuk .

             

             

             

             

             

          • Razem dla potrzebujących z Ukrainy

          • Marzec upłynął na intensywnych działaniach wolontaryjnych, w których byli zaangażowani niemal wszyscy: uczniowie, nauczyciele, rodzice i administracja. Gdy wybuchła wojna w Ukrainie szybko zdecydowaliśmy, że nie możemy być obojętni. Najpierw nawiązano współpracę z PAH i założono skarbonkę pod akcją Polskiej Akcji Humanitarnej „Sos Ukraina”. Konto naszej zbiórki natychmiast zaczęło się zapełniać datkami. 

            Największą jednak częścią naszych prac były różne akcje w szkole, prowadzone w ramach pomocy ludziom z kraju ogarniętego wojną. Naszą główną myślą przewodnią był pokój na świecie. Dlatego, dzięki cudownej pracy dzieci z klas 1-3, szybko nasze korytarze zostały ozdobione  gołębiami. Pierwszy naszym pomysłem były kiermasze ciast. Należy podkreślić, że nie mogłyby się odbyć bez niezwykłej pracy rodziców. Stoły zapełnione były ciastami, ciasteczkami, muffinami, rogalikami i galaretkami! Odzew rodziców był tak duży, że podzieliliśmy się na cztery oddzielne kiermasze w różnych terminach. I tak, od klasy 1 aż do 8 wszyscy wypiekali, sprzedawali, kupowali i jedli! 

            Gofry Pokoju to inicjatywa wolontariuszy z klasy 8d. Dziewczyny pokazały, że potrafią bardzo ciężko pracować, aby czynić dobro. Cztery rozgrzane do czerwoności gofrownice okazały się strzałem w dziesiątkę. Do tego wspaniała współpraca z mamami, które co chwilę dowoziły zmiksowane ciasto i sukces gwarantowany.

            Następną atrakcją była loteria fantowa przeprowadzona w klasach 1-3, która cieszyła się ogromnym sukcesem. Dzieci były zachwycone możliwością wygranej! 

            Dużymi krokami zbliżała się Wielkanoc, więc zrobiliśmy ozdoby Wielkanocne, które wystawiliśmy na sprzedaż w Urzędzie Miasta Hajnówka. Prace przekazali uczniowie z klas 1-3 i 4-8. Przy tej okazji odkryły się talenty plastyczne uczennic z klasy 7, które za każdym razem tworzyły niezwykłe plakaty reklamujące poszczególne wydarzenia. Ich prace, choć już nieaktualne, długo zdobiły tablice na szkolnych korytarzach. 

            Wszystkie przeprowadzone inicjatywy dowiodły, jak wiele możemy dokonać w naszej szkole, gdy współpracujemy. Gdy nie ma rywalizacji, a jest jeden wspólny cel - dobro! Rodzice, uczniowie, nauczyciele i administracja. Wszystkim należą się brawa i podziękowania. 

            W rezultacie naszych działań oraz wpłat prywatnych darczyńców na skarbonkę.pl została uzbierana kwota 16946 zł. Konto PAH zasililiśmy sumą 8037 zł., która niesie pomoc uchodźcom zarówno w Polsce, jak i potrzebującym w Ukrainie. Pozostała kwota została przeznaczona na doraźną pomoc rodzinom uciekającym przed wojną, które są już z nami lub wciąż dołączają do naszej szkoły. 

        • Laureatka II PRZEGLĄDU NIEZAWODOWEJ TWÓRCZOŚCI TEATRALNEJ „PIKTOGRAMY”
          • Laureatka II PRZEGLĄDU NIEZAWODOWEJ TWÓRCZOŚCI TEATRALNEJ „PIKTOGRAMY”

          • Już po raz drugi Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku zorganizował  Wojewódzki Przegląd Niezawodowej Twórczości Teatralnej „PIKtoGRAmy. 

             16 marca 2022 r.  w Hajnowskim Domu Kultury odbyły się eliminacje powiatowe.  

            Magdalena Kiendyś, uczennica  klasy IV a,   zajęła I miejsce w kategorii Mistrzowie Recytacji. 

            5 kwietnia 2022 roku  podczas  wojewódzkich  eliminacji w Białymstoku  Magda reprezentowała  powiat hajnowski.   Zachwyciła jury wierszem Hanny Niewiadomskiej ,,Rogal i Bułka”.  W kategorii uczniów klas 4-8 zdobyła III miejsce.  

            8 kwietnia  odbyła się uroczysta Gala Laureatów, podczas której wręczone zostały nagrody i dyplomy. 

            Gratulujemy!  

            Tekst B. Sylwestruk 

            Zdjęcia B.  Kiendyś 

             

             

        • WYCIECZKA NA PRIMA APRILIS
          • WYCIECZKA NA PRIMA APRILIS

          •     1 kwietnia uczniowie klasy VII c i VII d odbyli wycieczkę do Białegostoku. Pierwszym punktem wycieczki był pobyt w centrum rozrywki LOGICGAMES. Wiele emocji i zmęczenia dostarczyła zabawa w laserowy paintball. Następnie uczniowie podzieleni na grupy wykonywali poszczególne zadania w tzw. pokojach zagadek. Choć nie było to łatwe, młodzież starała się wywiązać z powierzonych zadań.

                W następnej kolejności udaliśmy się do Muzeum Medycyny i Farmacji, które znajduje się przy Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Uczniowie zapoznali się ze zbiorami z zakresu dawnej medycyny i farmacji, obejrzeli ciekawe eksponaty i sprzęty medyczne. Poczuli również klimat apteki z przełomu XIX i XX wieku. Następnie uczniowie własnoręcznie wykonali figurki z gipsu - Pałac Branickich.

            B. Kiendyś, E. Prokopiuk

          • Piramidy z kubków - rozpoznawanie ilości i nauka liczenia w świetlicy grupa III

          • Dzięki uprzejmości pani Sylwi Golonko ( wychowawczyni klasy IA) mieliśmy możliwość spróbować swoich sił przy kodowaniu z użyciem kubeczków . To o tyle fajny pomysł, że łączy w sobie całą masę umiejętności, a do tego wspomaga matematykę intuicyjną  Oprócz tego dzieci podczas zabaw rozwijały swoją kreatywność, doskonaliły sprawność rąk oraz uczyły się pracy w grupie. Jak widać kolorowe kubeczki przypadły im do gustu więc przygodę z kodowaniem będziemy kontynuować dalej.

            wychowawca świetlicy grupy III-Justyna Birycka

          • II etap konkursu matematycznego “Młody Matematyk”

          •     Dnia 4.04.2022 r o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się         II etap konkursu matematycznego “Młody Matematyk” , który jest wpisany           w coroczny kalendarz konkursów miejskich pod patronatem Burmistrza Miasta .Do konkursu przystąpiło 17 uczniów spośród klas : IV , V i VI szkół podstawowych w Hajnówce , z największą liczbą punktów uzyskanych                       w pierwszym etapie. Szkołę Podstawową nr 4 reprezentowali uczniowie :

            Bartosz Boreczko kl. V a ;

            Hanna Tichoniuk kl. V a ;

            Aleksander Janowicz kl. Vc .

            Pod opieką : Aleksego Oniszczuka – Ochrymiuka nauczyciela matematyki i techniki .

            Uczniowie : Bartosz Boreczko i Hanna Tichoniuk zajęli wspólnie III miejsce z uwagi na równą liczbę punktów , w kategorii uczniów klas piątych  . Laureaci konkursu , a także wszyscy uczestnicy , otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez KR Szkoły Podstawowej nr 2 oraz prywatnych sponsorów.

             

             

          • Spotkanie z leśnikiem

          • Spotkanie z leśnikiem

            W dniu 5.04.2022 r. odbyło się spotkanie uczniów klasy IIc z leśnikami z Nadleśnictwa Hajnówka. Goście opowiedzieli uczniom na czym polega praca leśnika oraz o zachowaniu zwierząt na wiosnę. Dzięki spotkaniu uczniowie dowiedzieli się, jak nazywa się najmniejszy ptak w Polsce, który ptak nie buduje gniazd i nie wysiaduje swoich jaj, kto jest królem puszczy i dlaczego, ile jest wilków w naszej puszczy i dlaczego to wilk boi się człowieka i wiele innych ciekawostek z życia zwierząt. Uczniowie mieli okazję przywitać się łabędziem niemym. Leśnik Wojtek opowiedział ciekawą historię, jak łabędź stał się Maćkiem.

            Dziękujemy leśnikom z Nadleśnictwa Hajnówka za ciekawe spotkanie.

            Tekst i zdjęcia: Dorota Siomko

          • ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

          • Dnia 01.04. uczniowie klasy 1 B wzięli udział w obchodach ŚWIATOWEGO DNIA ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU. Dzięki uprzejmości pracowników PRZEDSZKOLA MINI MINI w Hajnówce nasze dzieci uczestniczyły w zajęciach sensorycznych zorganizowanych w wyżej wymienionej placówce. Na naszych uczniów czekało mnóstwo gier i zabaw. Nie obyło się bez ucieczki od groźnego dzika i wesołych tańców. Pojawiły się również elementy edukacji mające na celu budowanie świadomości naszych uczniów. Dzieci dowiedziały się jak funkcjonują osoby borykające się ze spektrum autyzmu, na własnej skórze przekonały się w jaki sposób  odbierają bodźce ich nowi koledzy. Nie zabrakło również tak uwielbianych przez dzieci slajmów, a najważniejsze że w tym dniu wszystkiego można było dotykać i samodzielnie sprawdzać. Uczniowie odbyli spacer po specjalnie przygotowanej ścieżce sensorycznej i pomogli latać niebieskim motylkom wykonując ćwiczenia oddechowe. Wisienką na torcie spotkania była zabawa w ogromnej sali zabaw i wspólny słodki poczęstunek. Nie był to zwykły deser- w tym dniu również na stole wszystko było NIEBIESKIE. Po tak owocnym spotkaniu nasi uczniowie nie są już ,,zieloni” w temacie autyzmu!  Dziękujemy pracownikom PRZEDSZKOLA MINI MINI za zorganizowanie tak wspaniałego dnia pełnego atrakcji.

            opracowała Anna Kowszuk

          • Pierwszy Dzień Wiosny w klasie IV b i IV c

          •                    21 marca 2022 roku uczniowie  klasy 4c oraz 4b z okazji Dnia Wiosny byli na wycieczce w Białymstoku. Pierwszym miejscem na trasie  naszej wycieczki było   kino, gdzie obejrzeliśmy film pod tytułem ,,Wiki i jej sekret’’. Kolejnym punktem wyjazdu była Papugarnia, gdzie mieliśmy możliwość przebywania w towarzystwie wielobarwnych papug. Mogliśmy potrzymać ptaki, nakarmić je i pogłaskać. Ostatnim miejscem na liście wycieczki była ,,Strefa wysokich lotów’’. Znajdujące się tam atrakcje między innymi: trampoliny, dmuchańce, najróżniejsze wspinaczki oraz sprzęty akrobatyczne pozwoliły uczniom wyszaleć się w bezpieczny sposób. Trenerzy zorganizowali ciekawe konkursy z nagrodami. Wszyscy spędzili  miło czas. Zadowoleni i trochę zmęczeni wróciliśmy do Hajnówki.

            Klasa IV b i IV c

          • NARESZCIE PRZYSZŁA…WIOSNA!!!!

          •                                       Jak spędzili dzień 21 marca uczniowie klasy 4 d?

                          Otóż z samego rana, przed godziną siódmą, na peronie w Hajnówce  zrobiło się dość gwarno. To uczniowie z 4 d wraz z wychowawcą – panem Krzysztofem i  panią Aliną wybrali się pociągiem do McDonalda do Bielska Podlaskiego. Radości było co niemiara, gdyż niektórzy po raz pierwszy jechali pociągiem. Po pół godzinie  byli już na miejscu i zamawiali przepyszne dania śniadaniowe, a na deser lody i napoje.

                       Kolejnym punktem wycieczki był spacer po parku, a potem zabawy podczas ciepłego, słonecznego, wiosennego dnia.

            Czas minął bardzo szybko w miłej atmosferze ,ale trzeba było udać się na dworzec i wrócić do Hajnówki.

                                                                                                               Opiekunowie wycieczki

          • Warsztaty wielkanocne w klubokawiarni Lipowart

          •    W dniu 28 marca 2022 roku klasa Vc spędziła kreatywnie czas doskonaląc swoje umiejętności manualne podczas wykonywania wielkanocnych pisanek. Zadanie było czasochłonne i pracochłonne, a przy okazji ćwiczona też była cierpliwość. Okazało się, że wszyscy poradzili sobie bardzo dobrze z zaplanowanym zadaniem. Po skończonej pracy na uczniów czekał słodki poczęstunek i trochę beztroskiej zabawy.

            Barbara Dudzicz

          • Dzień wiosny - gra terenowa klasy 5b i 5c.

          • Uczniowie z klasy 5b i 5c wiedza jak należy witać wiosnę! Z uśmiechem, na powietrzu, w ruchu, razem, kreatywnie i do tego dbając o tradycje ludowe. Dzielnie, na własnych stopach przemierzyli dwa razy Hajnówkę, przy okazji rozwiązując trudne zadania. 

             

            A wyzwań było wiele: m.in. nagraj tic-toca, list do burmistrza, odnajdź ukryte skarby, orientuj się na mapie miasta, zrób zdjęcie wiośnie, odnajdź kierunki świata, przeprowadź wywiad z panią, wręcz przechodniom kwiaty, zrób Marzannę. Na koniec, dzięki uprzejmości Nadleśnictwu Hajnówka, oficjalnie spaliliśmy kukły żegnając tym samym zimę. Wszyscy zasłużyli na gorącą kiełbaskę z ogniska. 

             

            Najważniejsze jednak było to, że potrafiliście ze sobą współpracować. Tego dnia nie było 5b i 5c - byliście razem. Motywowaliście się do wykonywania zadań, dużo rozmawialiście, żartowaliście. Poznaliście się lepiej między klasami. 

             

            Dziękujemy bardzo rodzicom za wsparcie oraz najważniejszej osobie, bez której nic by się nie udało (i która przeszła tę trasę kilkakrotnie) - Agentowi Bocianowi!

             

            Barbara Dudzicz, Agnieszka Krok

             

        • Na sportowo i nie tylko...Pierwszy Dzień Wiosny w klasach VIII
          • Na sportowo i nie tylko...Pierwszy Dzień Wiosny w klasach VIII

          • 21 marca uczniowie klas 8 po dwóch latach przerwy w końcu mogli wspólne powitać tę piękną porę roku!  Spędzili ten dzień w szkole w swoim gronie. W sali gimnastycznej  odbyły się miedzyklasowe rozgrywki siatkówki.  Rozgrzewką przed zawodami był wspólny taniec - belgika. W malej sali czekało miejsce dla entuzjastów gier planszowych oraz robotów:). Była też możlliwość powtórki z lektur oraz zabawy w kalambury. 

            Zapraszamy do obejrzenia relacji.

            wychowacy klas VIII

        • Warsztaty rękodzieła ludowego
          • Warsztaty rękodzieła ludowego

          • 14 marca2022 roku uczniowie klas IV a i V c mogli wziąć udział w warsztatach rękodzieła ludowego „Makatka”, które odbywały się w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Dubiczach Cerkiewnych.

            „Makatka” to niewielka tkanina dekoracyjna służąca do zawieszania na ścianach. Oprócz podziwiania wystawy młodzież mogła zaprojektować i wykonać własną makatkę.

            E.  Lunda, B.  Kiendyś

          • Pierwszy dzień wiosny

          • postawił przed pierwszakami bardzo ważne zadanie! Uczniowie klasy 1B wzięli udział w uroczystym otwarciu sali edukacyjnej na Komendzie Powiatowej Policji w Hajnówce. Dzieci osobiście otworzyły drzwi oraz przecięły wstęgę zabezpieczającą nowe pomieszczenie mające wspierać i uatrakcyjniać edukację najmłodszych. Nie obyło się bez konkursów i quizów dotyczących numerów alarmowych. Dzieci udowodniły, że numer 112 nie jest im obcy. Chętnie udzielały odpowiedzi na zadawane pytania i dzieliły się swoimi doświadczeniami z paniami policjantkami. Uczniowie dowiedzieli się również jak wygląda pobieranie odcisków palców i osobiście uwiecznili swoje palce na specjalnie przygotowanych do tego arkuszach. Wizyta w nowej salce bardzo nam się podobała i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazje korzystać z nowej salki i ,że dzięki niej poszerzymy swoją wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Dziękujemy pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce, że mogliśmy uczestniczyć w otwarciu nowej sali przeznaczonej właśnie dla dzieci. Był to dla nas ogromny zaszczyt.

             

            Anna Kowszuk

          • Klasa Vb i Vc na wycieczce w Białymstoku

          •    Dzień Kobiet w tym roku klasy Vb i Vc postanowiły spędzić w mieście wojewódzkim w sposób aktywny zarówno dla ciała jak i dla umysłu.

               Białostocki Teatr Lalek i spektakl „Andersen kosmiczny agent” zaskoczył nas bardzo. Przenieśliśmy się do przyszłości. Choć niesamowita historia dzieje się w odległym 3333 roku, to odwołuje się do aktualnych problemów współczesnego świata - wyniszczania środowiska naturalnego oraz myślenia w duchu ekologii. Sztuka opowiada o tym, co może się wydarzyć, jeśli zapomnimy o takich wartościach jak miłość, przyjaźń, szacunek do drugiego człowieka.  

                 Następnie pojechaliśmy zrealizować życzenie naszych uczniów: trampoliny. Strefa Wysokich Lotów uwolniła w nich to, czego mają najwięcej-czyli energię!

                 Obiad w McDonald’s był, jak zawsze, również wyczekiwanym punktem programu. Wiadomo, że uczniowie na co dzień jedzą same zdrowe rzeczy oraz mnóstwo warzyw więc zasłużyli na taki posiłek tym bardziej, że mieli za sobą wyczerpującą dwugodzinną lekcję w-f na trampolinach.

                  Bardzo miłym akcentem były słodkości ofiarowane przez męską część wycieczki z okazji Święta Kobiet.

                Obie klasy po raz pierwszy były na wspólnej wycieczce. Integracja przebiegła na medal. Taki wspólny czas po nauce zdalnej jest bardzo potrzebny naszym uczniom.

            Barbara Dudzicz

            Agnieszka Krok

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Hajnówce
      • 85 6832508 fax 85 6832508
      • ul. Nowowarszawska 20 17-200 Hajnówka Poland
      • Bożena Maria Markiewicz przyjęcie Interesantów: 12:00-15:00- poniedziałek, piątek godzinę spotkania należy umówić telefonicznie-sekretariat szkoły
      • Alicja Dmitruk przyjęcie Interesantów: 12:00-15:00- wtorek, czwartek godzinę spotkania należy umówić telefonicznie-sekretariat szkoły
      • Alicja Dmitruk przyjęcie Interesantów: 12:00-15:00- wtorek, czwartek godzinę spotkania należy umówić telefonicznie-sekretariat szkoły
      • Paweł Jakoniuk przyjęcie Interesantów: 12:00-15:00- poniedziałek godzinę spotkania należy umówić telefonicznie-sekretariat szkoły
    • Logowanie